پیش نوشت : 

من هر چند وقت یکبار می نشینم و نوشته های گذشته ام را که معمولا توی سر رسید می نویسم مرور می کنم و بعضی نوشته هایم را که می خوانم، خنده ام میگیرد( که زمانی چگونه می اندیشیده ام )  و بعضی ها را هم که میبینم اندکی حس ندامت دارم چراکه حس میکنم به آنچه که زمانی متوجه آن شده ام عمل نکرده ام و یاد مثال گزیده شدن بیش از یکبار از سوراخ شده ام . بعضی ها را هم که در دو دسته بالا قرار ندارند را  در وبلاگم می نویسم مانند موارد زیر :

+من خوش بین هستم 

+یعنی انتخاب می کنم که خوشبین باشم 

+دنیا پر از صورت مسئله است و الان برای من صورت مسئله های جدیدی قرار دارد .

+راستی آیا یادم مانده که  "کم فکر کردن و خوب فکر کردن" یک مهارت است.

+ و آیا یادم مانده که در عصر حاضر مسایل به حدی گسترده و پیچیده شده اند که ناگزیر هستیم از اینکه تنها در یک رشته ممتاز باشیم و پول را به کسی می دهند که مسئله های بهتری را حل نماید.

+ و آیا برای خلاقیت ذهنم ورزش منظم دارم یا نه.

+ و نیز اینکه کنترل مقدار خوراک برای خلاقیت ذهن

+و یادم باشد که رابطه برای آرامش ذهن است و نه برای ایجاد اغتشاش در آن (این شاید معیار خوبی برای ارزیابی ارزش رابطه هایمان باشد)

+ دعا برای ارامش روح (هر کس به نوعی دعا می کند ، کسی با نواختن ، یکی با نوشتن ، یکی با زمزمه نزد خودش  ، یکی با اعمالش ، یکی سر سجاده نماز و .)

+ شکست برای پیروزی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سطح شهر سردار قاسم سليماني بازرگاني لرزان صنعت Katie دانلود کتاب هزار طلسم pdf مجموعه ازهزاران طلسم ودعا تجربه های کوچک زندگی آمينا گروپ دیگه بیخیال عاشقی خانم بوجار 09331264182 هتل پانوراما